وارش
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان قائمشهر ـ مازندران
لینک دوستان
بازدید مسئولین آموزش و پرورش قائمشهر از کانون

امروز آقای حیدری، معاون اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر و آقای سعادتی، رییس حراست اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر طیّ بازدید از کانون پرورش فکری مرکز قائمشهر، ضمن آشنایی با اعضا و مربیان کانونی، از آثار فرهنگی، هنری و ادبی اعضا دیدن کردند.

     در حاشیه‌ی این بازدید نشستی میان معاون آموزش و پرورش قائمشهر و رییس حراست آن اداره، مربیان و اعضای قدیمی برگزار شد و در آن اعضای جلسه به طرح نکاتی پیرامون فعالیت‌های کانون، نحوه‌ی پایدارسازی اعضا و آشنا کردن دانش‌آموزان با کانون پرداختند. همچنین بنا بر تقاضای مسئولان اداره‌ی آموزش و پرورش قائمشهر، مبنی بر حضور مربیانِ این مرکز در مدارس سطح شهرستان، مقرر شد این موضوع طی یک نشست با مدیریت کانون استان مازندران مطرح شود. آقای حیدری همچنین خواستار حضور مسئول کانون مرکز قائمشهر در جلسات مدیران شهرستان شد و آن را زمینه‌ساز جذب عضو و آشنا کردن همکاران آموزش و پرورش با فعالیت‌های کانون دانست. ایشان همچنین همکاری بخش‌های مختلف اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان، با کانون پرورش فکری را موجب پیشرفت و بالا رفتن سطح کیفیت فعالیت‌ها دانست و گفت: در این زمینه کانون‌های خواهران و برادران آموزش و پرورش، و کانون پرورش فکری می‌توانند همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند.

[ پنجشنبه بیست و سوم آذر 1391 ] [ ] [ مربیان کانون قائمشهر ]
درباره وبلاگ

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قائمشهر واقع در استان مازندران، از سال 1354 تا کنون در بخش های فرهنگی، هنری، ادبی و با فعالیت های متنوع (کارگاه های سفالگری، نقاشی، خوشنویسی، آموزش شعر و داستان نویسی ، قصه گویی،شعر خوانی،نشریه نگاری، نمایش عروسکی ،امانت کتاب و عروسک،سینما کودک، نقد فیلم، بازی و سرگرمی،کاردستی، اردو ، جشنواره،مسابقه، نمایش خلاق، آشنایی با احکام و حدیث،بحث آزاد و...)در خدمت کودکان و نوجوانان عزیز می باشد.
نشانی ما : مازندران-قائمشهر -ابتدای خ ساری- جنب ورزشگاه شهید وطنی
تلفن 01233232006
امکانات وب